Chess

Go down

Chess

Postitamine by Cheshire Cat on Reede Juul 12, 2013 8:09 pm

FELIX CHESTER

"I'm not crazy. My reality is just different from yours."

Hüüdnimed: Chess.
Sugu: Meessoost arvatavasti.
Vanus: Täpsustamata.
Kes: Raamatutegelane.
Pärit: Witzend
Võimed: Chess suudab end nähtamatuks muuta, lennata ilma tiibateta ja teiste välimust üle võtta, kui tal kõnealuse isiku mõni isiklikum ese on. Ja lisaks sellele omab ta niiöelda enda inimlikumat välimust, kuigi ta ei muundu kahejalgseks väga tihti.

Välimus: Chess on normaalsest kassist kõvasti suurem, kuid samas lõvist väiksem. Ta pea on suhteliselt suur ja saba pikk. Kassi karv on pikemapoolne, kohev ning pehme. Ta kasukas on hallikas lillakate triiputega. Tema kassile omaste pupillidega suured silmad on helesinised. Ta suu ulatub kõrvuni ning on täis teravaid valgeid hambaid. See jätab temast suhteliselt ohtliku mulje, kuid üldiselt ei ole tal vajadust nendega kedagi hammustada. Chess võib tahtmise korral õhku kas poolenisti või tervenisti haihtuda. Samuti saab ta lennata ning üle võtta teiste välimust, kui tal on mõni kõneall oleva isiku isiklik ese.
Ta võib tahtmise korral ka inimeseks muutuda, kuigi seda ei juhtu eriti tihti. Siis on tal tavaliselt hallikad lillade salkudega juuksed ja jätkuvalt helesinised ning piklikute pupillidega silmad. Tihti turritavad juustest välja ka kõrvad ja pükstest saba. Samuti võib esineda ka kassile omane liikumine. Inimese kehas tunneb ta end pisut võõrana, kuigi ta sisuliselt siiski sündis inimesena on ta nüüdseks väga palju aega kassina veetnud.

Iseloom: Chess on küllaltki kiuslik ja mänguhimuline, kuid samas on kass abivalmis ega jäta hätta neid kes talle meeldivad, juhul kui ta näeb, et kõneall olev isik olukorraga ise toime tulla ei suuda. Kassi on paljudel raske mõista, kuid seda ta kellegilt ei ootagi. Ta elab tavaliselt üks päev korraga ja rändab tihti ringi, kui ta endale just püsivamat jälgimis objekti pole valinud.
avatar
Cheshire Cat
Admin

Male Postituste arv : 37
Join date : 06/07/2013

Tegelase leht
Hüüdnimed: Chess
Kes: Raamatutegelane

Vaata kasutaja profiili http://wunderland.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele