Tutvustus

Go down

Tutvustus

Postitamine by Cheshire Cat on Kolm Juul 10, 2013 2:23 pm

Imedemaa on koht kus on võimalikud paljud asjad, mis tavamaailmas ei ole, kuid praegu ähvardab Punane kuninganna kogu maa vallutada ning piirata kõiki imelisi asju mida teha saab. Samas ei ole osad ka väga kindlad, kas Valge kuninganna on ikka Punasest etem, võib-olla püüab rahvast lihtsalt oma poolele meelitada, konkurenti hävitada ja seejärel terroriga jätkata? Vanemad olijad tunnevad Valget kuningannat paremini, kuid aastad Punase kuninganna juures võivad nende arvamust muuta.
Kuni sa ei jää jalgu Punasele kuningannale on võimalus teha suhteliselt kõike ning Valge kuninganna on kõigi vastu lahke. Tema lossis on võimalik end varjata Punase kuninganna eest.
Imedemaal on palju rääkivaid ja muude võimetega loomi ning samuti elavad imedemaal ka inimesed. Inimesi tuleb sisse ka tavamaailmast. Mitte väga palju, kuid siiski mingil määral. Mõned tulevad kaasa imedemaa asukatega kes on läinud otsima vabastaja-Alicet, osad satuvad lihtsalt nende järel jäneseurgu ja osade saabumise lugu on hoopis teistsugune. Imedemaa ja tavamaailma vahel on põhiliselt võimalik rännata ainult Long Halli kaudu, ehk jäneseurgu kukkudes. Lisaks saab rännata veel Mad Hatteri tehtud eriliste mütside ja mõndade võlujookidega, kuid need on haruldased, kättesaadavad tihti ainult rikkamatele ja tähtsamatele. Inimesed kes on imedemaale sattunud ei leia tihti enam teed sealt välja.


*Valge ja Punane kuninganna on õed.
*Punase kuninganna (Ärtuemanda) õukonnas on vaid inimesed kelle mõni kehaosa on ebaproportsionaalselt suur, või üleüldse kelle juures miski on väga suur.
avatar
Cheshire Cat
Admin

Male Postituste arv : 37
Join date : 06/07/2013

Tegelase leht
Hüüdnimed: Chess
Kes: Raamatutegelane

Vaata kasutaja profiili http://wunderland.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele