Noelle Night

Go down

Noelle Night

Postitamine by Noelle Night on Nelj Juul 18, 2013 10:01 pm

NOELLE ISABELLE NIGHT

"Don't worry, be happy!"

Hüüdnimed: Elle, Noel, Belle.
Sugu: Naine
Vanus: 17
Orientatsioon: Hetero
Kes: tavainimene
Pärit: Tavamaailm

Iseloom: Elle on üsnagi sõbralik ja viisakas tüdruk enamasti, kui ta võib ka ülbe, ebaviisakas olla kui sa oled isesama sugune aga enamasti ta siiski üritab sõbralikult ja viisakalt ka siis käituda. Ta üsnagi heasüdamlik ja lahke inimene ka, ta aitab kõiki hädas olijaid alati. Ta on ka üsnagi seiklushimuline ja ka vapper, ta ei löö enamasti millegi ees risti ette. Ta on ka üsnagi intelligentne noor neiu. Ahjaa ta on ka üsnagi rõõmsameelne, meeldib pidevalt naerda.
Välimus: Tal on pikad blondid juuksed, mis on enamasti lokkis, väga harva ta sirgendab neid. Tal on siis ka pruunid silmad. Ta on üsnagi saleda keha ehitusega. Talle meeldib kanda nii kleite, kui ka seelikuid ja pükse. Peaasi, et see talle endale meeldiks või siis sobiks selga. Ta kannab ka kontskingi üsnagi tihti.

Sattumise lugu: Tüdruk oli läinud metsa jalutama. Ta märkas eemal ühte kassi, talle tundus see veider. Neiu otsustas seda kassi jälitama hakkata ja vaadata kuhu ta läheb. Kass aga läks ana sügavamale metsa aga ühel hetkel kadus ära, kui oli ühe suure ja laia puu taha läinud. Tüdruk läks siis selle puu juurde ning vaatas selle ümber ringi, ta nägi seal ühte suurt auku, urgu. Ta arvas kohe, et kass oli sinna sisse kukkunud ja ta tahtis teda päästma minna ja seega ta hüppas ka sinna auku sisse. Ta kukkus päris tükk aega sinna auku aka urgu. Tüdruk potsatas maha ja nägi kuidas see kass läks mingist uksest sisse, mis oli nii tipatilluke nüüd. Edasi teate ise juba mis juhtub. : D
avatar
Noelle Night

Female Postituste arv : 14
Join date : 17/07/2013

Tegelase leht
Hüüdnimed: Elle, Noel, Belle
Kes: Tavainimene

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele