REEGLID

Go down

REEGLID

Postitamine by Cheshire Cat on Kolm Juul 10, 2013 9:51 am

1. Teiste inimeste mahategemine, tülinorimine, mölisemine jne on keelatud. (tegelaste vahel loomulikult lubatud) Reegli rikkumise eest saab ilma hoiatuseta 1-3 päevase bänni mille käigus on keelatud uue konto tegemine.
Omavahelised tülid lahendage PMis, MSNis, Skypes või muus kohas, kuid mitte mõnes teemas.

2. Kui oled 2 nädalat ebaaktiivne olnud siis su kasutaja kustutatakse juhul, kui ta on üks raamatu tegelastest/mõisa tähtsamatest kujudest, kui keegi teine teda mängida soovib. Tegelast ei kustutata, kui annad teada, et sa oled eemal kauem kui 1 nädal, kuid kui aeg läheb üle ühe-kahe kuu ei ole alles hoidmisel mõtet. Salasõna on martsipan.

3. Foorumi kopeerimine ilma luba küsimata on keelatud. Samuti ka siis, kui olete luba küsinud ja pole seda saanud.

Elementaarne

1. Mitte keegi ei ole kõikvõimas.

2. Sinu tegelasel ei ole võimalik teada teise tegelase saladusi, elulugu ja ükskõik millist isikliku infot, kui ükski teine tegelane kes seda teab pole seda sinu tegelasele öelnud või kui kõneall oleva tegelase omanik ei ole seda sinuga kokku leppinud.

3. Rollimängu teemast välja minemine on keelatud.
3.1 Imedemaal ei eksisteeri telefone, arvuteid, külmkappe, telekaid, autosid, motikaid jne. (Ta võib muidugi omada telefoni, mp3 mängijat ja kõike muud mida saab kergemini kaasas kanda (külmkapp selgas ikka mingisse väikesesse auku ei roni, eks?) kuid eletroonika kipub imedemaal kergelt otsa saama. Samuti ei ole siin väga palju "tavalisi" riideid. Et uksest läbi imedemaale saada tuleb juua jooki mis joojat kahandab ning sellega soeses kahanetakse välja ka riietest. Tegelase tutvustuse lõppu lisa : ).

4. Kui tahad teemas midagi teemavälist öelda, kirjuta OT'is.(St. OT: Mida tahad öelda)

5. Mitte kellegi tegelast ei tohi tappa/juhtida ilma loata.

6. Topeltpostid on rollimängus keelatud. (Salasõna on hoopis Im Wunderland) Rollimängu välistes teemades on need lubatud mõõdukas koguses. (St. üle 4-5 topeltposti läheb ikka natuke paljuks isegi chatis võimis?)

7. Samu pildiohvreid ei kasuta kui pole tegu sugulaste või mõne muu erandjuhtumiga. Kes ees see mees.

Mängimine

1. Kirjutame mineviku vormis ja kolmandas isikus ehk jutustajana.

2. Laused algavad suurte algus tähtedega, nimed samuti, kirjavahemärkide järel käivad tühikud (ees mitte) on üldse mitte ültse, mina samuti mitte mina sammuti ja tegemata mitte tegematta. Ühesõnaga oleks äärmiselt meeldiv kui teie grammatika oleks enam-vähem. Üksikuid kirjavigu teevad muidugi kõik, eriti kui kiiresti kirjutada jne, aga kui teid on hoiatatud (tähelepanu teatud veale suunatud nt. tühik kirjavahe märgi ees, mitte järgi) ja te selle tegemist sellest hoolimata jätkate saate hoiatuse.

3. Smaile võib kasutada ainult rollimängu välistes teemades. Samuti ka muid taolisi pilte. Me kirjeldame asu. Lisa ükskõik kuhu tegelase tutvustuses hoopis : D (koos tühikuga jah.)

4. Postitus peab olema vähemalt 3 lause pikkune ja lauses peab olema rohkem kui kaks sõna, et see arvesse läheks.

5. Slängi, lühendeid (mdea, mai tea) võib kasutada ainult otsekõnes.

Tegelased

1. Teha võib kuni 3 tegelast, äärmisel juhul ka rohkem, kuid kõigi tegelastega tuleb suuta olla võrdselt aktiivne.

2. Kohustuslik on täita kas tegelase leht (mille leiad oma profiili alt) või luua oma tegelasele tutvustus. Üks neist peab kindlalt olemas olema ning mõlemad võivad seda samuti olla, kui soovid. Siin samas teemas on mõlema jaoks niiöelda salasõna, et oleks aru saada, kas te olete reegleid lugenud või ei.

3. Raamatu tegelased jms ei pea olema punkti pealt nagu raamatus/filmis, kuid siiski mingil määral sarnased.

Ühe rikkumise eest ei võta keegi kellegil pead maha. Hoiatused lähevad üldiselt tegelase profiili kirja ja kui neid koguneb liiga palju määratakse isikule mõni karmim karistus.
Kui te millgis kahtlete siis küsige, eks. Kas PM'i teel või chatis vms. Me ei hammusta.
avatar
Cheshire Cat
Admin

Male Postituste arv : 37
Join date : 06/07/2013

Tegelase leht
Hüüdnimed: Chess
Kes: Raamatutegelane

Vaata kasutaja profiili http://wunderland.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele